Bądźmy w kontakcie

Hi, what are you looking for?

Internety.com – rzetelny Internet, sprawdzone treściInternety.com – rzetelny Internet, sprawdzone treści
Przejdź do Internety Studio ➤ web design, e-commerce, marka

Lifestyle i ludzie

NOWY ROK, NOWI MY. Przydatne publikacje, które pomogą Ci zrealizować noworoczne postanowienia

Zmiany, zmiany, zmiany. Prawdziwe kombo dla tych, którzy szukają motywacji i inspiracji do rozwoju osobistego, zawodowego, pożegnania niewygodnych nałogów. Piguła wiedzy dla Ciebie.

Wartościowy tekst? Podaj dalej!

Czy postanowienia noworoczne mają sens? Punkt wyjścia do rozmowy o tym, czy Nowy Rok to właściwy moment do wprowadzania zmian w swoim życiu. Wideo

autor: Wojciech Herra, Agnieszka Kołodziejczyk, czas trwania: 43 minuty,
treść: neutralna, język: polski, materiał: wideo


Robicie postanowienia noworoczne? Jeśli tak, to odpowiedzcie szczerze, jak to u Was z ich dotrzymywaniem? Dobra Rozmowa o tym, czy postanowienia noworoczne mają sens. Na luzie, przekornie, ironicznie.

Postanowienia noworoczne z psychologicznego punktu widzenia. Robić postanowienia, czy nie robić?

autor: Kasia Bilnik-Barańska, Daniel Melerowicz, czas trwania: 15 minut,
treść: neutralna, język: polski, materiał: podcast


Dlaczego 92% z naszych postanowień noworocznych nie zostaje zrealizowanych? Jeżeli wprowadzać je w życie, to w jaki sposób, by gdzieś nie zgubić ich realizacji po drodze i uzyskać pożądany efekt. Psycho-logiczna rozmowa w popularnym podcaście.

Finansowe postanowienia noworoczne, które warto wdrożyć jak najszybciej. Podcast

autor: Tomek Jaroszek, Nic za darmo, czas trwania: 23 minuty,
treść: neutralna, język: polski, materiał: podcast


W jakich obszarach z zakresu finansów warto wprowadzić zmiany, co warto zaplanować już teraz? Ten odcinek może Wam zaoszczędzić tysiące złotych, to dobry przelicznik na minutę. Sprawdź.

Zrealizuj postanowienia noworoczne i żyj zdrowo! Rozmowa Macieja Filipkowskiego z Agnieszką Niedobylską, trenerką fitness i kulturystyki

autor: Maciej Filipkowski, Agnieszka Niedobylska, czas trwania: 25 minut,
treść: neutralna, język: polski, materiał: wideo


Agnieszka Niedobylska, trenerka fitness i kulturystyki, w rozmowie z Maciejem Filipkowskim zdradza kilka niezawodnych sposobów na to, jak sprawić, aby postanowienia noworoczne zostały z nami na dłużej. W programie poznasz mikro triki Macieja w kontekście budowania nawyków, wpływ energii aktywacyjnej na realizację celu, różnica między motywacją a konsekwencją w działaniu, od czego zacząć, żeby motywację przekuć na dyscyplinę, sukcesy, które motywują, oraz sposoby na określenie celów, które chcemy osiągnąć.

autor: polki.pl, czas czytania: 5 minut,
treść: neutralna, język: polski

Nie wiesz, jakie postanowienia noworoczne wybrać? Oprócz klasycznych celów, takich jak rzucenie palenia, odchudzanie czy czytanie większej ilości książek, warto rozważyć inne opcje. Doskonalenie umiejętności, nauka języków lub poprawa relacji z bliskimi to tylko niektóre z nich. Zainspiruj się listą najpopularniejszych postanowień noworocznych na 2024 rok i wciel je w życie.

Informator

Wartościowy tekst? Podaj dalej!

Autor: Dawid Tokarz
Autor tekstu

Founder & creative mind w Internety.com, gdzie tworzymy wizerunek marek oraz działamy w obszarach e-commerce, web designu i social mediów (Internety Studio) oraz selekcjonujemy wartościowe treści (Internety Stories).

Czytaj podobne tematy:

Lifestyle i ludzie

22 wartościowe artykuły, z których dowiesz się, jak bezpiecznie stać się posiadaczem psa oraz jak o niego dbać, by był szczęśliwy i odpłacił ci...

Sport i zdrowie

Ekstraklasa na półmetku rozgrywek. Dużo się działo, czytaj najciekawsze teksty, które pojawiły się w Internecie od początku sezonu 2023/2024.

Sport i zdrowie

Rok piłkarskiej reprezentacji Polski w pigułce. Wybrane teksty opisujące całą gamę wydarzeń, od udanego barażu ze Szwecją, przez mniej udane mistrzostwa Europy, po wszystkie...

Lifestyle i ludzie

Życie bez alkoholu i używek istnieje, również w Polsce. Poradnik złożony z artykułów uznanych specjalistów, ale też zwykłych śmiertelników, którzy powiedzieli stop piciu i...

Reklama

Copyright © 2024 Internety.com - Internety Stories