Bądźmy w kontakcie

Hi, what are you looking for?

Internety.com – rzetelny Internet, sprawdzone treściInternety.com – rzetelny Internet, sprawdzone treści
Przejdź do Internety Studio ➤ web design, e-commerce, marka

Biznes

Europejski Dzień Ochrony Danych Osobowych. To musisz wiedzieć, by Twoje dane były bezpieczne

Temat ważniejszy niż kiedykolwiek. Poznaj porady specjalistów, chroń swoją tożsamość, nie daj się oszukać. Sprawdzone i rzetelne publikacje w tematyce RODO i cyberbezpieczeństwa.

Międzynarodowy Dzień Ochrony Danych Osobowych
Międzynarodowy Dzień Ochrony Danych Osobowych

Wartościowy tekst? Podaj dalej!

Tekst w opracowaniu

Aktualnie trwają prace nad tym artykułem. Wkrótce będziesz mieć możliwość przeczytania starannie wyselekcjonowanych informacji na ten temat. Startujemy, więc będziemy wdzięczni za Twoją cierpliwość.

Tymczasem sprawdź nasze ostatnie materiały:

Premier Tusk wprowadza zmiany w życiu Polaków. Media publiczne, rozliczenia w TVP
Jak stać się posiadaczem psa? Jak o niego zadbać? Praktyczny megaporadnik

Co robimy i dlaczego

Chcemy, by Internet był miejscem przyjaznym, dostarczającym rzetelnych i wartościowych informacji, autentycznych dla współczesnego odbiorcy, dlatego tworzymy magazyn Internety Stories.

Monitorujemy media pod kątem najbardziej wartościowych treści i autorów publikacji, tworząc real-time stories. Każdy temat to dziesiątki linków do artykułów i stron WWW.

Śledzimy sprawy bieżące i ważne społecznie inicjatywy, analizujemy gorące tematy polityczne, gospodarcze, kulturalne, sportowe i technologiczne. Wybieramy najciekawsze, sprawdzone i rzetelne treści, od kompetentnych autorów i wiarygodnych mediów.

Porządkujemy Internety.

Jeśli chcesz nawiązać współpracę lub przygotować tekst w ramach swojej specjalizacji, napisz do nas na mail@internety.com.

Możesz również zapoznać się z ofertą naszego studia kreatywnego Internety Studio (branding, e-commerce, web design, marka osobista).

Wartościowy tekst? Podaj dalej!

Autor: Dawid Tokarz
Autor tekstu

Founder & creative mind w Internety.com, gdzie tworzymy wizerunek marek oraz działamy w obszarach e-commerce, web designu i social mediów (Internety Studio) oraz selekcjonujemy wartościowe treści (Internety Stories).

Czytaj podobne tematy:

Polityka

Starannie wybrane publikacje (17+) na temat aktualnego stanu mediów publicznych w Polsce. TVP, zmiany w strukturach, rozliczenia. Obiektywnie.

Lifestyle i ludzie

22 wartościowe artykuły, z których dowiesz się, jak bezpiecznie stać się posiadaczem psa oraz jak o niego dbać, by był szczęśliwy i odpłacił ci...

Polityka

Starannie wyselekcjonowane, rzetelne informacje i artykuły dotyczące wojny w Ukrainie. Aktualny stan wojny, przewidywania, oceny i komentarze.

Biznes

Serwisy ogłoszeń o pracę w branży IT, porady rekrutacyjne, informacje o kursach i szkoleniach. Kompendium wiedzy dotyczące pracy w branży technologicznej.

Reklama

Copyright © 2024 Internety.com - Internety Stories